.

.

Будизмот Геометрија Перница Mandala Paisley Перница Цртан Филм Плажа Одмор Подарок Кружни Фрли Перница Цвеќиња 18 Инчен Полиестер Топло

Будизмот Геометрија Перница Mandala Paisley Перница Цртан Филм Плажа Одмор Подарок Кружни Фрли Перница Цвеќиња 18 Инчен Полиестер

DEN 181.92
Количина на стоки


Опис На Производот
·Материјал : Памук и лен мешавина/Полиестер
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
·Боја : Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за фотографија пред цел.
Производ Екранот
Будизмот Геометрија Перница Mandala Paisley Перница Цртан Филм Плажа Одмор Подарок Кружни Жолта Розова Боја Се Виолетови Фрли Перница Цвеќиња Сино Зелена Brown 18 Инчен Полиестер Топло
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа .
Превозот Услови
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам.
Целосна наплата, замена или замена е понуден.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Големина:
43x43
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
CX9691
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен и памук / Полиестер
Употреба:
медитација
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
45X45cm
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Амблемот Lotus Petal Мрачно Точка Црвена
Шема 2:
Остава Цик-Цак Дијамант Линија Санскрит
R

Тие исто така купуваат со овој производ