.

.

Нерѓосувачки челик jumpring 1x6mm скок прстен за накит материјали,size1x6mm нерѓосувачки челик скок прстен

Нерѓосувачки челик jumpring 1x6mm скок прстен за накит материјали,size1x6mm нерѓосувачки челик скок прстен

DEN 639.00
DEN 710.40
-10 %
Количина на стоки


Напомена :
1. Нашите мин. нарачката е Усд$10! Може да се Меша различни елементи заедно.
2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
Производи Детали :
1> Тип на : нерѓосувачки челик скок прстен
2> Име : 1x6mm скок прстен
3> Големина : 1x612mm
4> Тежина : 200 грама
5> Приближно монистра : 2000 парчиња/торба
6> ве Молиме имајте предвид ,други големина се достапни
7> Ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте со нас или коментирајте кога ќе го поставите цел .

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
1X6MM
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
нерѓосувачки челик прстен
Број На Модел На:
скок прстен
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
скок прстен
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
накит материјали
Големина:
1x6mm jump ring
Тип:
За накит материјали
Количина:
Околу 2000 парчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ