.

.

GT35 GT3582 T3 страната .63 a/r комп .70 a/r масло за ладење 2.5 v-бенд 400-500hp турбо Турбополнач

GT35 GT3582 T3 страната .63 a/r комп .70 a/r масло за ладење 2.5 v-бенд 400-500hp турбо Турбополнач

DEN 9343.00
DEN 10992.00
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Ширина:
8.5inch
Име На Модел:
GT35/GT30 WGT30/WGT35
Објектот Тежина:
8kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Должина:
12.5inch
Материјал Тип:
како фотографии
Модел Година:
сите
Специјални Функции:
турбо делови
Објектот Висина:
8.6inch
Автомобил Производител:
Универзална
Гаранција:
една година
Брод:
Светот
Автомобил Производител:
Заменлив
R

Тие исто така купуваат со овој производ