.

.

Рачно изработени Lampwork Приврзоци за ноќта на Вештерките, со Millefiori, Був, MixedColor, 38mm долго, 20mm широк, 12mm дебели, дупка: 3мм

Рачно изработени Lampwork Приврзоци за ноќта на Вештерките, со Millefiori, Був, MixedColor, 38mm долго, 20mm широк, 12mm дебели,

DEN 976.00
DEN 1220.64
-20 %
Количина на стоки

барел
Lampwork Привезоци, со Millefiori, Був, Mixed Color
Големина : 38mm долго, 20mm широк, 12mm дебели, дупка : 3мм
Цени на 30pcs
Овие производи се рачно изработени, па тие може да се разликуваат во димензија.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
DP007MY
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
боја:
мешана боја
Обликот:
був
Тема:
Ноќта на вештерките
единица:
30pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ