.

.

LARATH За Мицубиши tpms гуми притисок сензор 315mhz вентилот на гумата 4250b875

LARATH За Мицубиши tpms гуми притисок сензор 315mhz вентилот на гумата 4250b875

DEN 767.52
Количина на стоки


Модел : 4250 b875
Применливи модели, нови мицубиши, Ke Li Si Eclipse, galant, lancer кога опремени
Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте голем број на потреба, може да се е-мејл прашања, јас ќе ви даде најдобра цена
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Бренд Име:
LARATH
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2
R

Тие исто така купуваат со овој производ