.

.

Моден Златна Боја Алуминиумски Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан Жените Изјава Ѓердан Ѓердан

Моден Златна Боја Алуминиумски Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан Жените Изјава Ѓердан Ѓердан

DEN 480.00
DEN 527.52
-9 %
Количина на стоки


Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.
Производот се покаже :
Моден Златна Легура Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан Жените Изјава Ѓердан Ѓердан
Производство :
Моден Златна Легура Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан Жените Изјава Ѓердан Ѓердан
Функција :
Виолетова Кристал Ѓердан
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
= 5%-50% Попуст.
Пријателски Совети :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката,
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците.
5 Испраќање на нарачката за нас.
Ако ви треба некој, контактирајте со нас.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени
Материјал :
1 Бакар,челик,и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе биде завршен во времето,и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1 Ние сме биле во оваа линија за многу години,
Па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.

Метална боја:
кристал ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
1-4CM
Стил:
Гроздобер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00652
Бренд Име:
Сочни Грозје
производство име:
Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан Жените Изјава Ѓердан Ѓердан
боја:
боја
клучни зборови:
Ретро Пурпурна Кристал Ѓердан
Ѓердан тип:
моден ѓердан
Место на Orign:
Qingdao Кина
Материјал:
Zine легура
време на испорака:
30 ДЕНА
ФОБ порт:
Qingdao
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ