.

.

20*30+5cm,100pcs StandUp Празно браун Патент Kraft торба,Бонбони/Кафе/Чај/подарок Kraft хартиена кеса со прозорецот,FreeShipping

20*30+5cm,100pcs StandUp Празно браун Патент Kraft торба,Бонбони/Кафе/Чај/подарок Kraft хартиена кеса со прозорецот,FreeShipping

DEN 2511.36
Количина на стоки


20*30+5cm meas следново :
Вкупна Должина=30cm
Вкупна Ширина=20cm
W2=5cm

Повод:
Број На Модел На:
KPB2006
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Kraft Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ