.

.

PP unpainted автомобил страна тело здолниште престилка за ФОЛКСВАГЕН golf VI MK6 GTI 2010-2013

PP unpainted автомобил страна тело здолниште престилка за ФОЛКСВАГЕН golf VI MK6 GTI 2010-2013

DEN 4605.00
DEN 5354.88
-14 %
Количина на стоки


П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : ДА 3 M лента & завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, ние ќе ги стави во пакет.
PP unpainted автомобил страна тело здолниште престилка за "ФОЛКСВАГЕН" golf VI MK6 GTI 2010-2013

Fitment
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Golf6 Golf VI MK6 Стандард Браник & GTI браник 2010-2013
Инсталација
F ull замена Директни гром на инсталацијата со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble ,прислушување завртки вклучени во пакетот
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис.

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
за Golf MK6
Модел Година:
2010-2013
Име На Модел:
JC-VWGO0622
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
175cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
PP
Специјални Функции:
Дербито Здолништа
Објектот Тежина:
8kg
Тип На Објект:
Браници
R

Тие исто така купуваат со овој производ