.

.

Superbat SMA plug машки plug да MMCX машки plug десен агол pigtail скокач кабел RG316 15cm нови

Superbat SMA plug машки plug да MMCX машки plug десен агол pigtail скокач кабел RG316 15cm нови

DEN 319.00
DEN 354.72
-10 %
Количина на стоки


Коаксијален АНТЕНСКИ mmcx sma кабел собранието MMCX Plug РА да SMA Plug RG316
Модел : AC-M01 RA-S01 SP-316-15 конектори
SMA машки права
MMCX plug десен агол кабел
RG316 Факултативна Должина од 15cm

Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
AC-M01RA-S01SP-316-15
Бренд Име:
Superbat
Тип На Производ:
Коаксијален АНТЕНСКИ mmcx sma кабел собранието
кабел:
RG316
Конектор тип:
MMCX Plug РА да SMA Приклучок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Должина:
15cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ