.

.

Kamoer Перисталтиката пумпа цевка pharmed BPT цевка цевка од Saint-Gobain ,храна одделение , Анти-корозија,Различни големина

Kamoer Перисталтиката пумпа цевка pharmed BPT цевка цевка од Saint-Gobain ,храна одделение , Анти-корозија,Различни големина

DEN 720.00
Количина на стоки


метар метар метар метар -25.89 /метар метар Перисталтиката пумпа цевка pharmed BPT цевка цевка

боја:
Тип:
Други
Број На Модел На:
2*4/2.5*4.5
R

Тие исто така купуваат со овој производ