.

.

скапоцен камен Привезоци, со Месинг Наоди, Куршум, 58~66x11mm, Дупка: 4x6mm

скапоцен камен Привезоци, со Месинг Наоди, Куршум, 58~66x11mm, Дупка: 4x6mm

DEN 791.00
DEN 1129.92
-30 %
Количина на стоки


скапоцен камен Привезоци, со Месинг Наоди, Куршум, се Зголеми Кварц
Големина : за 11mm широк, 58~66mm долго, дупка : 4x6mm.
Светла скапоцен камен и pendant наоди кои привезоци, кои бои се меѓусебно ехо, се толку совршен, дека нека да поседува луѓе не можат да ги преземат нивните очи исклучување на приврзоци. Овие мини приврзоци се подготвени да се носат како ѓердан или шарм, едноставно висат на кабелот или синџир.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
G-Q559-15P
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
куршум
Обликот:
куршум
Метална боја:
platinum
Материјал:
Роуз Кварц
природата:
Природни
единица:
20pcs
Употреба:
Приврзоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ