.

.

10pcs/Многу Близина RFID 125khz Запишување Rewritable T5577 5200 Smart Налепница Картичка за мобилен телефон + Бесплатен Превозот

10pcs/Многу Близина RFID 125khz Запишување Rewritable T5577 5200 Smart Налепница Картичка за мобилен телефон + Бесплатен Превозот

DEN 1200.00
Количина на стоки


Оваа цел
10 X 125 KHZ T5557 налепници
Опис :
1. Материјал : ABS
2. Фреквенција : 125 KHz
3. Чип : T5577
4. Работен Режим : Rewritable режими - Може да се користи во 125 KHz СМАРТ картичка Копир/ Duplicator ( НЕ 13.56 KHZ IC Ознака, АКО Треба, ве Молиме Контактирајте Со Нас)
5. Капацитет на складирање : 330 малку (264 слободни малку достапност)
6. Читање на далечина е 0 - 5cm
Примена :
Јавниот превоз, Паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото итн.

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Големина:
46X0.92mm
Контури:
Туѓо Картичка
Број На Модел На:
T5557
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Капацитет:
125
Прочитајте Опсег:
0-5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ