.

.

15colors сјајна chiffon чипка rosette Цвет headband 30pcs/многу

15colors сјајна chiffon чипка rosette Цвет headband 30pcs/многу

DEN 841.00
DEN 1051.20
-20 %
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Или ако имате било барање , ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел .
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
6, answer : ___________________________ Note : сите фотографии се преземени според вистински производи .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
3 , Големина : цвет - дијаметар е околу 10cm
4, Количина : 30pcs/број ( 15 бои мешани )
5, Функција : мека mateial , убава и прекрасна за вашите бебиња . Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. На тежина и големина се само за вашиот референца . Ви благодариме за вашето разбирање.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
1, Состојба : 100% нови
2, Ние ќе ви испратиме секоја боја во просек .
Пакување :
1.
EMS : 6-12 дена пристигна .
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
боја:
15 бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ