.

.

бесплатен превозот женска латекс камшик

бесплатен превозот женска латекс камшик

DEN 912.00
Количина на стоки

Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Армијата зелената 25.
Вистинска слика(без lubes)
Како да се измери
Пополнете во оваа големина на табелата
Мерка ќе големина(CM)
CM
А
Висина
Б
Врат должина
C
Вратот (околу)
D
Биста
E
Половината
С
Хип
G
Бедрото (околу)
H
Коленото (околу)
Јас
Месо тело (околу)
J
Глуждот (околу)
К
Горниот дел на Раката (околу)
L
Лактот (околу)
М
Рачниот зглоб (околу)
N
Вратот линија до Половината линија (мерка заедно bodyline
О
Половината линија на Глуждот линија (мерка заедно bodyline)
P
Вратот линија на Глуждот линија (N+O)
П
Inseam (на глуждот) *не на земјата
Р
Арм Должина (рамо коските на зглобовите)
S
Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Начин на плаќање Кредитна картичка Moneybookers T/T, Western. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Природни транспарентни 24. Бебе розова 20.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Латекс солзи лесно; се отстранат СИТЕ накит пред ставање на облека.
Ознака : латекс шорцеви
1 : имаме 8 година искуства за правење на латекс гума мода .Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Ние производство латекс во дебелина 0. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Сјај производи помогне да се состојба на латекс и го продолжи животот на облека. Транспарентен виолетова 11. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза. Црвено 22. Цената е цитиран според 0. Металик сина 8. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај.
Важни Факти : Наведени подолу се некои важни факти дека носителите на латекс облека, треба да се знае за да се обезбеди максимална квалитетот на животот на облека.
Висок Квалитет. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат. Користење на силиконска основа полски, спреј надвор од облека liberally и нежно избришете со мека крпа.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина.
3 : ОЕМ & ODM наредби се добредојдени,различен дизајн на располагање според клиентите барања.
Вистински photoes (без смазка)
виолетова и бела трим
Црвена и црна трим
Целата Trasparent
Trasparent и црна трим
Забелешка : Има многу бои за латекс мода , од црна до бела. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс. Металик пурпурна 10. Транспарентен розова 19. Езеро сино 12. Виолетова
9.
Боја Шема
1. Латекс може да бојата, и на крајот пропаѓаат, ако се изложени на топлина, светлина и светлината со висок УВ содржина. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Viscose,Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
FS-223016
Декорација:
Appliques
Непристојни Слика:
No
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ