.

.

Оригиналниот Голема Брзина Huawei E3276s-150 Мини 4G USB SIM Картичка Модем

Оригиналниот Голема Брзина Huawei E3276s-150 Мини 4G USB SIM Картичка Модем

DEN 2506.00
DEN 2784.00
-10 %
Количина на стоки


Huawei E397 4 G Безжична Картичка Податоци US$ 58.00 /парче
Оригиналниот Отклучен Huawei E8278 Мачка.4 4 G LTE ФЛОПИ/TDD Wi Fi USB Модем 150 Mbps US$ 72.80 /парче
4 G TS9 35dbi двоен приклучок за Антена+Huawei E8278 LTE, 4 G USB Модем 150 Mbps Рутер Отклучен US$ 82.80 /парче
Отклучен ZTE MF820 4 G LTE z 100 Mbps USB Модем / Адаптер ЦРНА US$ 38.00 /парче
HUAWEI E5170 (5170s-22) 150 Mbps LTE Мачка 4 Брзина Коцка 4 G LTE TDD/ФЛОПИ WIFI Рутер US$ 108.00 /парче
4 G LTE модем 3 G USB АЛКАТЕЛ L800 US$ 39.80 /парче
СИЕРА 320 U AIRCARD Ротирачката USB Безжичен LTE, 4 G Mobile Broadband Модем US$ 38.00 /парче
HUAWEI MIFI E3251 Модем - Отклучен 43.2 Mbps E3251 USB Dangle US$ 38.00 /парче
Huawei E3276 4 G Модем е првиот Светски LTE Cat4 Стап, и овозможува брзина од над 100 Mbit/s download - токму 150 MBit/s за LTE ФЛОПИ мрежа. На ФЛОПИ-LTE модем, работи на 800/900/1800/2100/2600 MHz бенд со GSM и UMTS назад. UMTS мрежата може да се постигне до 84 Mbps брзина на download поради DC-HSPA+ технологија. Постојат многу варијанти за HUAWEI E3276 Мачка 4 LTE Surfstick, како што се HUAWEI E3276s-150, HUAWEI E3276s-151, HUAWEI E3276s-152, HUAWEI E3276s-210, HUAWEI E3276s-500, HUAWEI E3276s-601 и HUAWEI E3276s-920 итн
PLS контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел, некои земји не поддршка за оваа точка, бидејќи на различни должини. Мрежа бендови : LTE ФЛОПИ : 800/900/1800/2100/2600 Mhz UMTS : 2100/AWS/900/1900 MHZ GSM : 850/900/1800/1900 LTE Cat4 DL во до 150 Mbps LTE УЛ до 50 Mbps Надворешна Антена Интерфејс, Добиваат Разновидност USB 2.0 High Speed SIM/USIM картичка : стандард 6-pin-от на SIM-картичката интерфејс Микро SD Картичка Димензии : 92mm x 32-милиметри 14mm x Тежина : 30g оперативен СИСТЕМ : Windows XP/Vista/7, Linux, Mac OS. Предмети Вклучува : 1 x Huawei E3276 S-150 модем Драги пријатели ,затоа што на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми од случајно во акции,ви благодариме за разбирањето !

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
E3276s-150
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150m
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
LTE:
800/900/1800/2100/2600 Mhz
UMTS :
2100/AWS/900/1900
LTE Cat4 DL:
до 150Mbps
R

Тие исто така купуваат со овој производ