.

.

234*80-250 mm (W-З-Л) проект алуминиумска кутија домување алуминиум метално куќиште

234*80-250 mm (W-З-Л) проект алуминиумска кутија домување алуминиум метално куќиште

DEN 1590.00
DEN 1728.00
-8 %
Количина на стоки

Време на испорака-7-15 дена за масовно производство.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди.
Корист ќе добиете : Стабилен квалитет-доаѓаат од добро материјали и технологија.Контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере видот и кажете ни за обработка на барање,најдобро е да обезбеди детали за цртање. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
A : можете Да ме испрати вашиот цртеж за нас ?
П : Цртежи од веб страната е само за референца, Повеќе точни информации и некои посебни барања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.OEM Услуга
Пакување & Испорака
6.
H-003 234*80-250 мм (wxhxd) целосно алуминиумска рек монтажа на шасија
Опис На Производот
1. Постојат многу CNC machining центри, центри за CNC мелничката, удирање, дупчење & мелење машини, sandblasting машини и други напредни опрема за обработка на.Како да се Цел на Нашиот Производ?
1. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму. Делови Количество Материјал Знаци 1 YGH-003 Покрие и Дното Панел секој 1 АЛ 5052 2 YGH-003 Пред & Вистински Панел секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 3 YGH-003 Страна панел, секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 4 YGH-003 Завртка M4 X6 D 36 парчиња Железо 5 YGH-003 Агол 8 парче Железо
2.Нашите Клиенти
9 .Клиентите понуда воопшто на производи.Производ Слики
3. MOQ Ако има добра во парк, и не домување отворања, MOQ може да биде еден.
OEM/ODM наредби се добредојдени. Објекти НЕМА. за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.Линија За Производство
8. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри.Ние ќе се направи понуда база на вашиот цртеж, така што ќе може да го нарачате.Откако ќе се потврди на цртежи,Ние ќе нареди factory организира производство.Сертификати
Нашите Услуги
10. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
11. Сите прашање ќе се справи со нив, во 24 часа.

боја:
црна sandblast, сребро sandblast, сива sandblast
R

Тие исто така купуваат со овој производ