.

.

Фабрика директни гумени брануваа, гумени слајдови, гумени замокот, гумени кенгура

Фабрика директни гумени брануваа, гумени слајдови, гумени замокот, гумени кенгура

DEN 116410.00
DEN 123840.00
-6 %
Количина на стоки


боја:
Бела,Зелена,Црвена,Сина,Жолта
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,< 3 години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Број На Модел На:
ОК-019
Тип:
Замокот
Големина:
6x6x3.5
Материјал:
0.55 мм ПВЦ
боја:
истите да се слика или прилагодени
Воздушниот Компресор:
јас компјутери вклучуваат
is_customized:
Yes
Напон:
110V/220-240V
Сертификат:
со CE/UL сертификат
Времето За Производство:
7 -9days
Inflating метод:
со компресор
R

Тие исто така купуваат со овој производ