.

.

500pcs SLE4428 Голем Чип Инкџет Некој Празно ПВЦ Картичка За E pson T50 C anon инк-џет Печатач

500pcs SLE4428 Голем Чип Инкџет Некој Празно ПВЦ Картичка За E pson T50 C anon инк-џет Печатач

DEN 960.00
Количина на стоки

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Контакт Бела SLE4428 Голем Чип Инкџет Некој ПВЦ Картичка За E pson T50 C anon инк-џет Печатач
Име на производ : SLe4428 контакт IC card
Чип : SLe4428 Клучните карактеристики на Sle4428 Чип Картичка Име на Производ : FM4428/SLe4428 контакт IC картичка Чип : FM4428/SLe4428 ISO 7816 во Согласност подлога локации 1024*8 малку EEPROM организација бајт-мудро решавање Неповратни бајт-мудро напишете заштита на најниско 32 адреси (бајт 0-31) 32*1 малку организација на заштита меморија 2-жица линк протокол Одговор за да го ресетирате според ISO стандард 7816-3 Програмирање време од 2,5 г по бајт и за бришење и пишување најмалку 10000 напишете/избрише циклуси за задржување на Податоци > 10 години Програмабилни Безбедносен Код (PSC) Податоци пишуваат само по точно 3-бајтен PSC Димензии : CR80 86 x 54mm Дебелина : 0. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.76 mm Материјал : ПВЦ Картичка Површина : сјаен финиш Домување : Ламиниране Оперативни Температура : -20 до +60°C Stockage Температура : -20 до +65°C
претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг, паркинг, училиште, библиотека за управување со контрола на пристап, итн
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Бренд Име:
XCCRFID
Чип Капацитет:
1K / 1024 бајти
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Број На Модел На:
SLE4428 Инкџет Некој Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85.5*54*0.80 +- 0.04mm/CR80 standard
Чип Вид:
Контакт IC Card
Контури:
ISO Картичка
Фреквенција:
4MHZ
R

Тие исто така купуваат со овој производ