.

.

Мерен Опсег 0-10мм, Мерење на Длабочината на 30мм Преносни Dial Дебелина Мерач

Мерен Опсег 0-10мм, Мерење на Длабочината на 30мм Преносни Dial Дебелина Мерач

DEN 2640.00
Количина на стоки


Мерен Опсег 0-10мм, Мерење на Длабочината на 30мм Преносни Dial Дебелина Мерач
Количина : 1 Buc
број на модел на
Мерен опсег
поделба вредност
Работа во длабочина
BC02
0 ~10мм
0.01 mm
30мм
Карактеристики & Апликација :
1. Оваа дебелина мерач се користи за прецизно мерење на дебелина на хартија, кожа, гума на ткаенина и сите видови на лист метал, стакло панелот, итн.
2. Неговата работа е едноставен, интуитивен читања, лесен за носење, и разновиден.
Повеќе производи pls ве молиме кликнете тука :
Многу важно !!
1, ве Молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за олеснување на контактот навремено.
2, ве Молиме љубезно укажуваат на декларираната вредност за царинска ако се потврди цел,
ако не,ние ќе ги прогласи иста со вредноста на нарачката.
3.Увезената Царинските Давачки е на Купувачот на Сметка.
За превозот :
1.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по уплатата примена.
2.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост.
Ако треба да брод од страна на вашиот начин,ве молиме контактирајте со нас.
За плаќање : 1. Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка . 2. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка.)
За повратни информации :
1. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета! 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Тоа само ве однесе 30 секунди. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас. Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодарам многу !

Број На Модел На:
BC02
Тип:
дебелина мерач
димензија:
170*115*40mm
Поделба Вредност:
0.01 mm
Мерен Опсег:
0-10мм
Мерење На Длабочината На:
30мм
користат за:
Прецизно мерење дебелина на хартија, кожа, гума, ткаенина итн.
Функција:
Операцијата е едноставен, интуитивен читања, лесен за носење, и разноврсна
Место на Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ