.

.

KOW дизајн џеб задржи 8000 ронки Нож полирање острило Oilstone 50*20*10мм Nuture камен

KOW дизајн џеб задржи 8000 ронки Нож полирање острило Oilstone 50*20*10мм Nuture камен

DEN 287.52
Количина на стоки


Забелешка : овој производ големина е 65 * 30 * 13 мм помали, ве молиме забелешка, ве молиме бидете сигурни дека големина по купувањето.
Answer : ___________________________ Note : чисто природни производи, секоја боја и сјај степен не е иста како и. Физички боја слики од плитки точка, слики се вистински право малку beautification боја ох, умот боја шен пука ~ ~
Име : природни зелена нафта камен воденичен камен
Спецификација : 50*20*10мм
Големина : 8000 ронки
Природната зелена нафта камен група униформа и густа, добро грануларност, висока цврстина, што се користи за да се отстранат честички, помалку се носат на себе, долг живот и други карактеристики на општата масло камен не ги исполни, тоа е една од најдобрите полирање абразивни за различни материјали како што се метали, главно се користи во инструмент индустрија, прецизни делови, минијатурна машина, гем, мерење алатка, алатка за сечење, инструмент и метар, тешко легури, итн.
Природни масла камен површината е исклучителна и мазна ниво на off, се користи со полирање паста, може да се направи алатка за да се огледало ефект!

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
8000 Ронки
Големина:
50*20*10mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ