.

.

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина Ширина 220 Висина Од 100 Длабочина 311

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина Ширина 220 Висина Од 100 Длабочина 311

DEN 2166.00
DEN 2304.00
-6 %
Количина на стоки

Опис на производот Димензии : Ширина 220 Висина Од 100 Длабочина 311 Внатрешни Димензии : Ширина 203.5 Висина 92 Длабочина Од 300 Страна користење на моето студио заштитен профили, дебелина на ѕидот 4 mm, Тежина : 3 kg

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BZ-JC2210
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
95w
Канали:
2 (2.0)
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач
R

Тие исто така купуваат со овој производ