.

.

Боја Опција: RB1023 #1~#19 / Бесплатен Превозот Круг Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

Боја Опција: RB1023 1~19 / Бесплатен Превозот Круг Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

DEN 1228.80
Количина на стоки

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Имаат многу време во нашата продавница.
Нарачка Информации :
1.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
12mm, 14mm, 16mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Број На Модел На:
RB1023
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
12mm,14mm и 16mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ