.

.

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни, Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Конус, Антички Сребрен, за 7mm широк, 10мм долго, дупка: 2mm

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни, Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Конус, Антички Сребрен, за 7mm широк, 10мм

DEN 2129.00
DEN 3040.80
-30 %
Количина на стоки

барел
Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Конус, Антички Сребрен
за 7mm широк, 10мм долго, дупка : 2mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
1216g
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
LF0806Y-НФ
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
Apetalous
единица:
1600pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ