.

.

Легура Монистра, Буда, Антички Златни, 13x9x10mm, Дупка: 1mm

Легура Монистра, Буда, Антички Златни, 13x9x10mm, Дупка: 1mm

DEN 884.00
DEN 1262.40
-30 %
Количина на стоки

барел
Легура Монистра, Буда, Антички Златна
Големина : за 9mm широк, 13mm долго, 10мм дебели, дупка : 1mm.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PALLOY-G052-AG
Метали Тип:
Легура
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Тежина:
386g
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
буда
Обликот:
Човековите
Тема:
буда
Метална боја:
Античкиот Златна
Материјал:
Легура
единица:
100pcs
Употреба:
Монистра
Големина:
13x9x10mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ