.

.

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm 10yard/многу Широк Воздух Авион Ткаени Жакард Лента KTZD15102108

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm 10yard/многу Широк Воздух Авион Ткаени Жакард Лента KTZD15102108

DEN 383.52
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА : 5/8"
(16mmx10yards )

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
KTZD15102108
Шема:
Животните
боја:
како слики
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ