.

.

Eunavi Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера Широк агол 170 HD Hd Боја Ноќ Верзија Обратна Вози Cmos

Eunavi Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера Широк агол 170 HD Hd Боја Ноќ Верзија Обратна Вози Cmos

DEN 401.00
DEN 495.36
-19 %
Количина на стоки


Особини И Функции
1.Слика сензор : боја CMOS
2.Вкупно Пиксели : 648*488 пиксели
3.Резолуција : 420 TV линии
4.Леќа Агол : 170degree
5.Мини Lumination : 1.0 Лукс
Параметарот :
напон
9 DCV—15 DCV
Номинална напон
12 DCV
Моќ цена
Макс 1 W
Сензор на слика
боја CMOS
Вкупно Пиксели
648*488 пиксели
резолуција
600 TVL (Подобрена)
Агол На Гледање
170 степен
Мини lumination
1 Lux(CMOS)
Видео излез
1.0 Vpp композитен видео во 75ohm
НАШАТА УСЛУГА :
① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
② Ве Молиме да ни даде шанса да ви послужи, не отвори спор , Спор е управувани од страна на платформа, платформата не е професионална, таа не може да ги реши вашите основни проблеми, верувајте ни, кога ќе имаш проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, имаме професионален тим да го реши проблемот за вас .
③ На fter-продажба гаранција :
NO 1 : 1 година гарантен рок
НЕМА 2 : Примено 2 години може да биде продолжена гаранција (платени опционално)

Боја Име:
Црна
Напон:
12V
Алармот Тип:
Задната Страна
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Eunavi
R

Тие исто така купуваат со овој производ