.

.

12CM Црно Бела Црвена Бела Полиестер Tassel Дополнителните Украси Африкански Чипка Лента Шие латинска Самба Фустан Завеса Додатоци

12CM Црно Бела Црвена Бела Полиестер Tassel Дополнителните Украси Африкански Чипка Лента Шие латинска Самба Фустан Завеса Додатоци

DEN 732.00
DEN 1046.40
-30 %
Количина на стоки


име на производ : полиестер tassel
големина : 10-12cm должина
еден многу : 9.8-10meters
ми ni количина : 9.8-10meters/боја
боја : црна ,црвена ,бела, жолта
акции : сите бои имаат 500lots
Производство Детали
бело е надвор од акциите
црвена
бела
црна
други дополнителните како што е подолу
оваа раб може да се направи подолу стоки референца

боја:
црна, црвена, златна, бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
12CM
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Хеклани
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ