.

.

YFJEWE 2018 Домот Мода Кристал Дами Краток Кристал Мулти-Слој Tassel Пол Женски Бохемија трговија на Големо Цена B017

YFJEWE 2018 Домот Мода Кристал Дами Краток Кристал Мулти-Слој Tassel Пол Женски Бохемија трговија на Големо Цена B017

DEN 97.00
DEN 109.44
-11 %
Количина на стоки


Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
моден накит за фустан B017
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Растенијата
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YFJEWE
Метали Тип:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ