.

.

S25s-svucr16,95 Степени Внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, За Vcmt1604 Вметнување На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина

S25s-svucr16,95 Степени Внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, За Vcmt1604 Вметнување На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина

DEN 466.08
Количина на стоки

1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот Ако не го најдете вистинскиот, во нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас. Ви благодариме многу.

Материјал:
ХСС
Број На Модел На:
S25S-SVUCR16
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Тврдост:
45-48
Обложување:
црн финиш
Бренд Име:
OYYU
Вметнување:
не вклучувајќи
Боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ