.

.

10 x Микро JST 2,5 mm 2-Пински Машки , Женски Конектор приклучок w/.Жица.2pin+2pin 2,5 mm

10 x Микро JST 2,5 mm 2-Пински Машки , Женски Конектор приклучок w/.Жица.2pin+2pin 2,5 mm

DEN 359.52
Количина на стоки


ОПИС - 2,5 mm 2-Пински Машки Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери
- 2,5 mm 2-Пински Женски Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери
- Кабел Должина : 200mm
- Кабел 26 AWG

Бренд Име:
QNTSQ
Големина:
200mm
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
2pin+2pin 2,5 mm
Пристаниште:
2.5 mm
Должина на кабел:
200mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ