.

.

Ротари рака притисок четка кофа четка главата четка querysystem l010

Ротари рака притисок четка кофа четка главата четка querysystem l010

DEN 7128.00
DEN 7920.00
-10 %
Количина на стоки


детали за производот 7 9
Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина - Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

Wringing Метод:
Четири-страна Wringing Тип
Пол Материјал:
Челик
Четка Род Тип:
Дигалки Род + Нерѓосувачки Лента
Апсорпција:
Пакување:
Со 4 Mopheads
Четка Род Товарот:
>10kg
Бренд Име:
HAPPYNICELADY
Тип:
Четири-диск
Компонента Тип:
Метал Кошница
Дехидратација Го Оценувате:
80% -90%
Обликот:
правоаголник
Се Справи Со Тип:
Телескопски
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1532441
Тежина:
>6.1kg
Материјал:
Microfibre Ткаенина
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Четка Главата Материјал:
Синтетички Текстил
Mophead Количина:
2
Капацитет:
501-700ml
Отпорност На Корозија Одделение:
Одделение 10
R

Тие исто така купуваат со овој производ