.

.

Плоштад Четка за заби Носителот Бања Прибор собори држач, четка за заби носителот во Месинг Chrome со Керамика Првенство

Плоштад Четка за заби Носителот Бања Прибор собори држач, четка за заби носителот во Месинг Chrome со Керамика Првенство

DEN 1002.00
DEN 1392.00
-28 %
Количина на стоки


Точка Име : Собори Носителот+Керамика првенство
Крај : Хром
Керамика првенство боја : Крем бела
Нето Тежина : 519g
Големина : Носител : 8см*9cm , Купот : 7*7*9cm

Тип:
Куп & Гимнастик Носители
Производот Категорија:
Куп & Гимнастик Носители
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Носителот Површина По Завршувањето:
Хром
Суспензија Тип:
Вградени
Број на Носителите на:
Еден Куп На Носителите На
Куп материјал:
Керамички
Број На Модел На:
81884
Стил:
Цврста
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ