.

.

20pcs MGMN300 М H01 алуминиум карбид вметнете Grooving алуминиумска обработка Нож CNC пенливата Сечење вртење алатка Носителот MGEHR

20pcs MGMN300 М H01 алуминиум карбид вметнете Grooving алуминиумска обработка Нож CNC пенливата Сечење вртење алатка Носителот

DEN 1411.00
DEN 2822.40
-50 %
Количина на стоки


Обложување:
Специјален третман
Тврдост:
92
Број На Модел На:
MGMN300 М H01
Бренд Име:
SWIS
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
Grooving
Работа:
Алуминиум Бакар Алуминиум Легура Дрво и други обоени метали
R

Тие исто така купуваат со овој производ