.

.

DC 3 Жица 6-36V PNP НЕ IR Фотоелектрически Сензор Вклучите 3-120cm E30-DS100PA

DC 3 Жица 6-36V PNP НЕ IR Фотоелектрически Сензор Вклучите 3-120cm E30-DS100PA

DEN 952.80
Количина на стоки

Име на производ Фотоелектрически Вклучите Праќањето на Светлина, Инфрацрвени Зраци Модел E30-DS100 PA Откривање Начин Дифузен Тип Излез Тип на PNP БР 3 Жици Работен Напон 6-36 VDC Излезна Струја на 300m A Сензорни Растојание 3-120cm Откриен Вид на објектот Транспарентен / Не-Транспарентно Главата Кол. 28mm / 1.1" Монтажа Тема Кол. 30мм /1.2" Големината на Телото(Приближно) 9.1 x 3.9 cm / 3.6" x 1.6" (L*D Max) Кабел Должина(Приближно) 1.2 M /46.5" Надворешен Материјал, ABS Пластика Главниот Сина Боја, Црна

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ