.

.

50pcs/многу 50x70cm Боја Ткиво Хартија за Завиткување Подароци Хартиена Обвивка Вино, Текстил, Чевли Ткиво Хартија за Завиткување DIY Цвет Материјал

50pcs/многу 50x70cm Боја Ткиво Хартија за Завиткување Подароци Хартиена Обвивка Вино, Текстил, Чевли Ткиво Хартија за Завиткување

DEN 558.00
DEN 648.48
-14 %
Количина на стоки


Име : Шарени Копија Ткиво Хартија
Големина : 50x70cm
Хартија Gsm : 15-17g
КОЛИЧИНА : 50sheets /многу
Купи 100 листови, се 5% попуст попуст.
Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Ве молиме купувачите внимателно!!!
Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе!!! Tks!
Пакување за Подароци, Козметички, Вино, Чевли, Текстил, Производи, итн.
DIY ПОМ ПОМ Цвет, Забава, Свадба Снабдувањето со Дијаметар : 30cm Пом Цвет 30x50cm, користете 12 листови Дијаметар : 35cm Пом Цвет 35x50cm, користете 12 листови Дијаметар : 25cm Пом Цвет 25x35cm, користете 10 листови Дијаметар : 20cm Пом Цвет 20x35cm, користете 10 листови Дијаметар : 15cm Пом Цвет 15x30cm, користете 6 листови Дијаметар : 10cm Пом Цвет 13x25cm, користете 6 листови
Здраво Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Ако било какви прашања тука, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ви благодариме.
Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Топло Совети : 1) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 2) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 3) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Бренд Име:
PADONSY
Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
4234
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ