.

.

латекс catsuit со пред zip преку crotch за мажи

латекс catsuit со пред zip преку crotch за мажи

DEN 4814.40
Количина на стоки

Металик сина 8. Сјај производи помогне да се состојба на латекс и го продолжи животот на облека. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс. Латекс солзи лесно; се отстранат СИТЕ накит пред ставање на облека. Небото сино 7. Транспарентен розова 19.
Висок Квалитет. Езеро сино 12. На нашиот веб-сајт можете да погледнете кои бои се достапни . Латекс може да бојата, и на крајот пропаѓаат, ако се изложени на топлина, светлина и светлината со висок УВ содржина. Конкурентни Цени, Брза Испорака и Сигурен по-продажбата е нашиот принцип. Бебе розова 20.
Чистење : с тер носи, исплакнете облека со топла вода и оставете да се исуши. Транспарентен црвена
23. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа.
3 : ОЕМ & ODM наредби се добредојдени,различен дизајн на располагање според клиентите барања.
Важни Факти : Наведени подолу се некои важни факти дека носителите на латекс облека, треба да се знае за да се обезбеди максимална квалитетот на животот на облека. Виолетова
9. Транспарентен браун 6. Транспарентен виолетова 11. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Армијата зелената 25. Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Природни транспарентни 24. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. Ние производство латекс во дебелина 0. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Цената е цитиран според 0. Металик пурпурна 10. Кога целосно суви, лесно прав внатре; полски надвор и висат во темно, суво место. Темно сина
16. На база на вода масла не се штетни за латекс.
Ознака : латекс catsuit за мажи
1 : имаме 8 година искуства за правење на латекс гума мода .Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Црвено 22. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза. Портокал 4. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај.
Боја Шема
1. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс.
Забелешка : Има многу бои за латекс мода , од црна до бела.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Латекс
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FS-222068
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
R

Тие исто така купуваат со овој производ