.

.

добар квалитет 15 Инчен евтини индустриски панел PC екран на допир lcd монитор поддршка 3G модем

добар квалитет 15 Инчен евтини индустриски панел PC екран на допир lcd монитор поддршка 3G модем

DEN 21984.00
Количина на стоки

2 М 6-bit / 6-бит + FRC
Осветленост на дисплејот
500cd/м2
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom N2800+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM N2800 1. И ние ќе се создаде светла иднина.
l Сите е-пошта и пораки ќе бидат одговорени со 1 работен.Со 15 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
складирање
32 Gb ( Изборен 64 GB,128 GB,256 GB )
Систем
Windows XP Windows8 win7 / linux
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча за поддршка на Windows XP, Windows XP Вграден Линукс, win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
Како компанија, поединци вредност и интегритетот во нашата душа, иновациите во нашиот ум, и страст во нашето срце.0
4
COM(COM)
4
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1(изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 85% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-30~ 70 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-40 ~70 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V / 5 A DC
Висина
4.Ние сме убедени дека може да се обезбеди висок квалитет на производи на resonable цена, добар по продажба на услуги на клиенти. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storgeand други автоматизација апликации.
l Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или барање за враќање на средствата, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
l Сите производи се тестирани 100% оригинални нови и тестирани и пред пратката.
l Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини.ве молиме не го отвори спорот без комуникација. Со добар претпријатие култура, ние сме биле награда на висок углед во оваа линија. Сепак, такси превозот и дополнителни делови може да биде наплатен за вас.
Начин на плаќање :
paypal, western union,T/T, итн
Време на испорака & превозот начин :
Време на испорака : 2-3 дена по исплата потврди (врз Основа на мали цел)
Превозот : EMS, DHL, TNT, хонг конг Пост, Кина Пост, итн
Компанијата Информации
Ling Jiang е основана во 2002 година,која беше specilize во производство и извоз на индустриски компјутер, индустриски плоча, панел КОМПЈУТЕР и така натаму .BTW, кога производот се врати на нас, ве Молиме наплаќаат такси превозот со себе.Ве молиме да оставите позитивен фидбек или 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI
2. Ние направете сметка за вас.
l Ако производот е неисправен ,можете да го бродот назад кон нас,ние ќе брод замена за вас, кога се врати еден пристигнување до нас.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Индустриски Следење
Процесор:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Димензии:
376x303x33mm
Резолуција:
1024*768
Складирање:
SSD 32Gb ( изборен 64GB,128GB,256GB )
меморија:
DDRIII 2Gb max8Gb
Оперативен Систем:
windows xp / windows 7 / linux
Работна температура:
-25 +75
боја:
Бела
Тип:
индустриски компјутер панел
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ