.

.

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S44

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S44

DEN 959.52
Количина на стоки


Големина:
30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 65mm
празник:
Универзална,Свадба & Ангажман,Свадба
Стил:
Други
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
Бренд Име:
CustomFest
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
is_customized
Материјал:
Картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ