.

.

Втората светска војна ГЕРМАНСКАТА MAUSER 98K K98 КАФЕАВА КОЖА ПУШКА ПРАШКА -32372

Втората светска војна ГЕРМАНСКАТА MAUSER 98K K98 КАФЕАВА КОЖА ПУШКА ПРАШКА -32372

DEN 1507.00
DEN 1655.52
-9 %
Количина на стоки


Втората светска војна ГЕРМАНСКАТА MAUSER 98 K K98 КАФЕАВА КОЖА ПУШКА ПРАШКА -32372
Точни репро втората светска војна ГЕРМАНСКАТА MAUSER 98 K K98 КАФЕАВА КОЖА ПУШКА ПРАШКА
Нето Тежина : 0.150 kg
Сликата може да биде малку поинаква нешто во боја од производот ќе добиете како резултат на различните монитор. Ве молиме да се свесни пред наддавање.

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Loklode
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Број На Модел На:
Мажи
Материјал:
Синтетички Кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ