.

.

Bbincar ABS Посебна Боја Ентериерно уредување Надградба Комплет 9pcs/set За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD

Bbincar ABS Посебна Боја Ентериерно уредување Надградба Комплет 9pcs/set За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD

DEN 7384.00
DEN 8687.52
-15 %
Количина на стоки


ABS Посебна Боја Ентериерно уредување Надградба Комплет 9pcs/set За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD
Објектот Спецификација Бренд : Bbincar Fitment : За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 За Лево-Страна-Вози Само!!! Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Посебна Боја Пакет : 9 Pcs/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Бренд Име:
Bbincar
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1.8kg
Модел Година:
За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD
Име На Модел:
786021
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил
R

Тие исто така купуваат со овој производ