.

.

Шест чаши снег силиконски калап

Шест чаши снег силиконски калап

DEN 360.00
DEN 378.72
-5 %
Количина на стоки


Име на производ : Шест чаши снег силиконски калап
Боја : Автоматски
материјал : храна одделение силиконски
Спецификација : L25.3 CM*W17.3 CM*H4 CM
тежина : околу 135g
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација.
Го издржи температура опсег : -40~230 степен.
Невкусна, не-токсични, анти прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење.
Може да се користи во фурна, микробранова печка, машина за миење на садови и фрижидер.
употреба : торта, леб, желе, чоколадо.

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Силикони
R

Тие исто така купуваат со овој производ