.

.

30ML стаклено шише со сребро притиснете пумпа dropper или стаклено шише или лосион шише ,серумски шише за Козметички Пакување

30ML стаклено шише со сребро притиснете пумпа dropper или стаклено шише или лосион шише ,серумски шише за Козметички Пакување

DEN 2232.00
Количина на стоки


Точка бр : EQ05
материјал : СТАКЛО
големина : 30 ML
дното на кол : 27mm
висина : 119mm
за објектот :
Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ова е новиот дизајн , што има злато и сребро за вашиот referrence .
pls истрага ако имаме акции пред ставање на ред
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ML
Број На Модел На:
EQ05
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
30ML
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ