.

.

Stator Моторот Покритие За Kawasaki ZX12 ZX-12R Нинџа Чудак Случај 2000-2001

Stator Моторот Покритие За Kawasaki ZX12 ZX-12R Нинџа Чудак Случај 2000-2001

DEN 1383.00
DEN 1487.52
-7 %
Количина на стоки

Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Тип На Објект:
Crankshafts
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
STATOR МАСКА
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
XF-2607
Позиција:
Лево
Fitment:
За Kawasaki Ninja ZX12R 2000-2001
Пакет Се Вклучени:
1 X Stator Маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ