.

.

1/4 Завртка Сунѓерот Рака Зафат се Справи со Држачот за Дигитален Видео Камера Camcoder LED

1/4 Завртка Сунѓерот Рака Зафат се Справи со Држачот за Дигитален Видео Камера Camcoder LED

DEN 406.00
DEN 441.60
-8 %
Количина на стоки


Опис : 1/4" Завртка Сунѓерот се Справи со Рака Носителот Зафат за Дигитален Видео Камера видео камера LED Светло во Видео Спецификација : -За вашиот LED светло или дигитален видео камера - Опфатени со многу мека Сунѓереста - Сунѓерести конкавна дизајниран како човечка рака, многу удобно - Лесни и со копче прстен, можете да го носат погодно - Пластични заштитни за миење за да се спречи вашата камера или LED светла од потенцијалните гребнатини. Карактеристики : Материјал : Пластични, Сунѓерести Должина : 13.5 см широк : 4cm Тежина : 50g боја : црна и сина Пакување вклучува : 1 PC x Зафат за LED Светло / Дигитален Видео Камера

Бренд Име:
хари добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ