.

.

Трговија на големо 8-9mm кристал & Вистински слатководни бисер синџир прилагодливи хривнија 8 Бесплатен превозот

Трговија на големо 8-9mm кристал & Вистински слатководни бисер синџир прилагодливи хривнија 8 Бесплатен превозот

DEN 406.00
DEN 426.72
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо 8-9mm кристал & Вистински слатководни бисер синџир прилагодливи хривнија 8" Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
ZZL007 Големина
8" Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
слатководни бисер & бело злато позлатен Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
Еден dib за 1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
8-9mm
Бисер Форма:
Nearround
Метали Тип:
Бело Злато
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
ZZL0077
Бренд Име:
SorcerKeeper
R

Тие исто така купуваат со овој производ