.

.

Полна Боја Пати во Текот Еластична Лента#156 топла розова-5/8 инчи непријател

Полна Боја Пати во Текот Еластична Лента156 топла розова-5/8 инчи непријател

DEN 864.00
Количина на стоки


Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот
1) со Сертификатна : OEKO-TEX Сертификација
2) Снабдување тип : OEM услуга
3) Снабдувачот : Производител
Превозот
1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост, 15-26 работни дена да дестинација.
2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
3. Ако вашата цел е повеќе од $150 вкупно, ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Вашите 5 ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Било прашање pls не контактирате, ќе добиете одговор во 24hours.

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Spandex / Полиестер
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
пати во текот еластичен
Шема:
Полна Боја
лента тип:
пати во текот еластичен
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Снабдувач Тип:
производител
is_customized:
Yes
боја:
како на слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ