.

.

Моден Сјајна Злато Бела Боја Портокал Акрилик Камен Жените Цвет Изјава Ѓердан

Моден Сјајна Злато Бела Боја Портокал Акрилик Камен Жените Цвет Изјава Ѓердан

DEN 393.00
DEN 431.52
-9 %
Количина на стоки


Ако ние се дојде на ред од вас, 10days beror завршиме оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
2 Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате на нас.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени
Материјал :
1 Бакар,челик,и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе биде завршен во времето,и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1 Ние сме биле во оваа линија за многу години,
Па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.
Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас.
нив и за нас.
4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.
3 По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по уплатата.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката,
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците.
Ако ви треба некој, контактирајте со нас.
Добредојдовте на нашиот Продавницата, можете да добиете На Големо Изненадување !
Ние можеме да снабдување многу видови на jewjlry : ѓердан,обетки,белегзија,прстен
и така натаму.
Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.
3 Нашата компанија е exisiting производи имаат одредена сума на инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.за нас,како X001
кажи ни како да го промените тоа, или можете да го испратите вашиот примерок за нас.
5 Ако цел потврди,ние може да заврши ordere на време.Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
5 Испраќање на нарачката за нас.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
Производот се покаже :
Моден Сјајните Златни Бели Портокал Акрилик Камен Жените Цвет Изјава Ѓердан
Производство :
Моден Сјајните Златни Бели Портокал Акрилик Камен Жените Цвет Изјава Ѓердан
Функција :
Цвет Изјава Ѓердан
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
Пред да ја добиете вашата нарачка, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.
Ви благодариме за вашето доаѓање!.
Услугата ние снабдување :
1 Пред цел, ќе испрати нов дизајн за вас .
Тука е најголемата производство на база на северна Кина.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.

Метална боја:
Корални Гребени Ѓердан
Главниот Камен Боја:
Бела, Портокалова
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
1-4CM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00615
Бренд Име:
Сочни Грозје
производство име:
Бела Портокал Акрилик Камен Жените Цвет Изјава Ѓердан
боја:
Бела
клучни зборови:
Цвет Изјава Ѓердан
Ѓердан тип:
моден ѓердан
Место на Orign:
Qingdao Кина
Материјал:
Zine легура
време на испорака:
30 ДЕНА
ФОБ порт:
Qingdao
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ