.

.

Бесплатен Превозот водоотпорен 10pcs 125Khz RFID Близина лична Карта EM4100 Keyfobs,Контрола на Пристап Картичка Rfid Таг /кристално

Бесплатен Превозот водоотпорен 10pcs 125Khz RFID Близина лична Карта EM4100 Keyfobs,Контрола на Пристап Картичка Rfid Таг /кристално

DEN 269.00
DEN 283.20
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел :
10pcs 125 KHZ EM4100 чипови
Опис :
Материјал : пластика
Димензија : 30 X25 X3.5mm
Одговор на фреквенција : 125 KHz,
Чип тип : EM4100, TK4100
Операција Температура : -40°C до 85°C
Водоотпорен
Примена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.
Функција :
Отпорен на вода
Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.
Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап
Секој токен пре-програмирани со уникатен ID кој е Ласерско печатење за тоа
Ако треба RFID читач : $5.9

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Чип Капацитет:
256
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
3-8cm
Големина:
3.2cm
Контури:
Туѓо Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
TK4100
Големина:
30X25X3.5mm
Фреквенција:
125KHz
чипови:
EM4100
боја:
Кристално
R

Тие исто така купуваат со овој производ