.

.

Сосема оригинална AUO 15.6 инчен B156XW02 V6 lcd панел 1366 RGB*768 WXGA екран во парк одделение една година гаранција

Сосема оригинална AUO 15.6 инчен B156XW02 V6 lcd панел 1366 RGB*768 WXGA екран во парк одделение една година гаранција

DEN 4147.00
DEN 4608.00
-10 %
Количина на стоки

Сосема оригинална AUO 15.6 инчен B156 XW02 V6 lcd панел 1366 RGB*768 WXGA екран во парк одделение една година гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд Панел Модел B156 XW02 V6 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 15.6 инчи Резолуција 1366(RGB)×768 (WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост на 180 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 40/40/10/30 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба. Ве молиме контактирајте со нас.
Се врати и враќање :
(1) ве Молиме да не известите ПОБРЗО доколку ставката што сте ја примиле е неисправен. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации.

Број На Модел На:
b156xw02 v6
Тип:
TFT
Панел Модел:
b156xw02 v6
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
15.6 инчен
Резолуција:
1366(RGB)*768 (WXGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
180 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Тип На Светилка:
WLED
R

Тие исто така купуваат со овој производ