.

.

Мушка Капи, Платина Боја, за,6mm дијаметар, дупка:1mm

Мушка Капи, Платина Боја, за,6mm дијаметар, дупка:1mm

DEN 657.00
DEN 937.92
-30 %
Количина на стоки


железо мушка капи, Метална боја
Големина : за 6mm дијаметар, дупка : 1mm.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Ширина:
0.6cm
Број На Модел На:
E109
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
0.6cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
498g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Метална боја:
platinum
Petal Стил:
Повеќе-Petal
единица:
20000pcs
Материјал:
Железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ